Od października 2007 dostarczamy pracowników z Białorusi.

Jest nam niezwykle miło poinformować naszych klientów, iż od października 2007 nasza firma rozwija sieć swoich przedstawicieli na terytorium Bia...

więcej


WROCŁAW, POLSKA
50-075, ul. Krupnicza 13
Wybierz język: pol | rus | eng

O Firmie

GLOBAL HR jest profesjonalną agencją doradztwa personalnego o zasięgu międzynarodowym. Centrala naszej firmy mieści się we Wrocławiu, jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w Polsce.

GLOBAL HR tworzą wysokiej klasy profesjonaliści, dla których praca jest pasją, a każdy kolejny projekt nowym wyzwaniem. Nasi konsultanci oraz zespół zarządzający zdobywali wiedzę i doświadczenie zawodowe podczas realizacji wielu międzynarodowych projektów prowadzonych w Polsce, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Włoszech i Austrii.

Obecnie specjalizujemy się w rekrutacji pracowników z terenu Ukrainy oraz Białorusi, którzy doskonale uzupełniają braki na polskim rynku pracy, błyskawicznie adaptują się do miejscowych warunków oraz są lojalni i rzetelni.

Posiadamy sieć kilkudziesięciu konsultantów, pracujących na zasadach wyłączności dla Global HR na terenie Europy Wschodniej, którzy działając w oparciu o europejskie standardy prowadzą rekrutację i selekcję pracowników.

GLOBAL HR jest częścią grupy kapitałowej GLOBAL GROUP.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji o nowych możliwościach współpracy prosimy o podanie adresu e-mail.


zapisz wypisz

Jeżeli chcecie Państwo szybko znaleść interesujące was informacje proszę wpisać słowo kluczowe.