Od października 2007 dostarczamy pracowników z Białorusi.

Jest nam niezwykle miło poinformować naszych klientów, iż od października 2007 nasza firma rozwija sieć swoich przedstawicieli na terytorium Bia...

więcej


WROCŁAW, POLSKA
50-075, ul. Krupnicza 13
Wybierz język: pol | rus | eng

Usługi

Ekspansja na rynki wschodnie Ukraina, Rosja, Białoruś, Uzbekistan, Rumunia, Bułgaria i inne. W ramach ekspansji prowadzone są działania związane z: zarejestrowaniem działalności, pełną obsługą prawną i merytoryczną, obsługa finansowo – księgowa, pozyskiwanie kontrahentów i budowanie sieci sprzedaży.


Fuzje, Przejęcia

Realizujemy dla polskich i zagranicznych inwestorów kompleksowe projekty fuzji i przejęć w wielu branżach. Szczególnym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się zakłady produkcyjne, hurtownie, sieci sklepów…..


Badanie rynku i analizy branżowe

Wejście na nowy rynek wiąże się zwykle z wysokimi kosztami i ryzykiem. Aby zminimalizować obszar ryzyka i kosztów, które często niepotrzebnie generowane są na nieznanym rynku, GLOBAL TRADING korzystając z wieloletnich doświadczeń i bardzo dobrych relacji z przedstawicielami administracji publicznej przygotowuje na zlecenie szczegółowe analizy i raporty dotyczące poszczególnych dziedzin gospodarki, przepisów prawa, przepisów podatkowych oraz wiele innych.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji o nowych możliwościach współpracy prosimy o podanie adresu e-mail.


zapisz wypisz

Jeżeli chcecie Państwo szybko znaleść interesujące was informacje proszę wpisać słowo kluczowe.