Od października 2007 dostarczamy pracowników z Białorusi.

Jest nam niezwykle miło poinformować naszych klientów, iż od października 2007 nasza firma rozwija sieć swoich przedstawicieli na terytorium Bia...

więcej


WROCŁAW, POLSKA
50-075, ul. Krupnicza 13
Wybierz język: pol | rus | eng

Usługi

W związku z dynamicznym rozwojem gospodarczym oraz zniesieniem ograniczeń w podejmowaniu legalnej pracy przez Polaków w wielu krajach Unii Europejskiej pojawiło się ogromne zapotrzebowanie na pracowników z Europy Wschodniej.

Global HR jest wiodącym na rynku doradcą personalnym, dostarczającym pracowników z Ukrainy i Białorusi do wielu firm i międzynarodowych koncernów działających w naszym kraju. Są oni nie tylko tymczasowym rozwiązaniem problemu braku rodzimych pracowników, ale stają się często fundamentem rozwoju wielu firm. Dla obywateli Ukrainy i Białorusi praca oraz możliwość osiedlenia się w Polsce, jest bardzo interesującą perspektywą, co pozwala znacząco ograniczyć koszty związane z polityką kadrową firmy i zwiększyć jej konkurencyjność.

REKRUTACJA i SELEKCJA

Poprzez sieć naszych konsultantów działających na terenie Europy Wschodniej możemy znaleźć pracownika dowolnej specjalności. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się następujące zawody: budowlańcy, pracownicy produkcji, kierowcy oraz personel hotelowy i gastronomiczny.
GLOBAL HR realizując zlecenie klienta zajmuje się zarówno rekrutacją i selekcją pracowników, jak również prowadzi procedury formalne związane z zatrudnianiem obcokrajowców w Polsce. Dzięki wprowadzeniu uproszczonych procedur zatrudniania obcokrajowców, obowiązujących od 20 lipca 2007 r. czas realizacji projektu rekrutacyjnego został znacząco skrócony i zbliżył się istotnie do czasu pozyskania pracownika w kraju.

WERYFIKACJA Dzięki szerokim kontaktom GLOBAL HR w obszarach administracji publicznej oraz biznesu na terenie Europy Wschodniej, każdy kandydat zanim przyjedzie do Polski jest gruntowanie sprawdzany. Weryfikowane są dokumenty, ewentualna karalność a przede wszystkim umiejętności zawodowe i predyspozycje do adaptacji w nowym środowisku.


REKRUTACJA PRACOWNIKÓW DLA POLSKICH PRZEDSIĘBIORSTW DZIAŁAJĄCYCH NA TERENIE EUROPY WSCHODNIEJ GLOBAL HR w ramach swojej szerokiej działalności oferuje również pomoc polskim przedsiębiorcom rozpoczynającym ekspansję na rynek ukraiński bądź białoruski, dostarczając kadrę zarządzającą do nowopowstałych firm. Dzięki naszej długoletniej obecności na tym rynku posiadamy bazy danych specjalistów z różnych dziadzin, absolwentów prestiżowych uczelni, władających wieloma językami, posiadających doświadczenie w pracy w Unii Europejskiej.

GWARANCJA Na wszystkich pracowników dostarczanych przez GLOBAL HR udzielana jest gwarancja, która pozwala klientowi na bezpłatną wymianę pracownika, jeżeli nie spełnia on wymagań postawionych w zleceniu. Dzięki temu pracodawca nie ponosi żadnego ryzyka, wynikającego z zatrudnienia obcokrajowca. Warunki gwarancji są adekwatne do stopnia skomplikowania projektu.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji o nowych możliwościach współpracy prosimy o podanie adresu e-mail.


zapisz wypisz

Jeżeli chcecie Państwo szybko znaleść interesujące was informacje proszę wpisać słowo kluczowe.